فلانی استوری کرده عکس جشن نامزدیشونو 

مامانم میگه فرزانه چندساله با کامیار دوسته دیگه امسال یکی که ازش بدش میومد ازش خواستگاری کردو خانواده راضی بودن زود اعتراف کرده کیو میخوادو اینا 

من میگم : ننه تو از کجا میدونی این همرو ؟

میگه : یادته یبار عکس یه ساعت خوشگل گذاشته بود و نوشته بود مرسی عزیزم ؟

من : نچ مرسی عزیزمم شد نشونه و راهنمایی اخه

میگه :  خنگی تو هیچی منم گفتم ایشالا زودی بهم برسین همشو واسم تعریف کرد ( من درحالی که دارم کیوی میل میکنم دهنمو باز کردمو مامانو نگاه میکنم)

خیلی خوبه ها ادم اینقد زود چفت دهنش بازشع :/

بااینکه هرچی کادو از دوستام گرفتم به مامانم گفت بوی فرند عزیزم خریده هیشکدومشو جدی نگرفت :/

بعد به دختر دخترعموش خیلی راحت تبریک و ایشالله و ماشالله میگه 

بعد میگه : کاش این پسره هم تو بیوش نوشته بود متولد چ سالیه از فرزانه کوچیکتر فک کنم!!!

منم با خیلی جدیت خودمو فلانی رو مثال میزنم میگم نگاه الان اون متولد 68  من 78  ولی منو اونو باهم ببینن میگن اون و من هم سنیم اصن :/

میگه : نه بابا فکر نکنم ! 

گفتم خب حالا خیلی مهمه ازش کوچیکتره یا بزرگتر؟

میگه نه ولی از سنش چیزی نگفت :/

حالا تا قبل این که مطمئن شه فرزان یکیو میشناسه و میخوادش پسر دخترداییشو پیشنهاد داده بودو دخترعموش رد کرد گفت از بابای پویا خوشش نمیاد و به فرزان نمیگه!

ننه من دست بخیر ! همینجور فقط پسرارو زن میده دخترارو شوهر!

حیف که خدا بهش پسر نداد !!!!!

البته خوش بحال زن داداش نداشته من که خدا بهش رحم کرد!!! هیچ حوصلتو ندارم !!!!

من اگه دخترمو شوهر میدادم اونقد از کمالات دحترم میگفتم گندشو درمیاوردم ( البته فکر نکنین مامانم اینطوره ها نه هیچ از من تعریف نمیکنه فقط همه جا میشینه میگه درس نمیخونه)

اگه پسرم داشتم اونقد از کمالات پسرم میگفتم و عروسو میکوپوندم 

ینی هی میگفتم عروس تو لیاقت پسر منو نداریااا . همچین مادرشوهریم من خیلیم خوبم 

+یه ساعت به انتخاب باباجی خریدم هی مامان میگه زنونس نه که واسه سن بالاهاستا نه ازینایی ک واسه تازه عروسا میخرن :/ 

خب خوشم اومده چه کنم انتخاب کرد منم تایید خیلیم نازه 

اصلا مگه به ساعته 

ننه من  عادت داره 

اون انگشتر تک نگینم با کلی منت خرید برام :/ که واسه نشون کرده هاس! فدای  سرم عاقا خوشم میاد ! این تک نگینا سبکن خانواده داماد گداست اینارو میخره به من چه قبلا اینا مد نبود که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باران دانلود سيزده ويديو هاي استثنايي آموزش زبان ونوس Robert معرفی اماکن تاریخی ایران Christine جدیدترین پست ها دانلود آهنگ شاد باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال رفسنجان