تاریخ و روز از دست من رفته 

کی شد جمعه اصلا ؟

9 روز از عید و تعطیلاتش گذشته و ما هیچ نفهمیدیم!

مثل روزای عادی بود . کم کم باید عادی شه واسم سن که میره بالا کمتر از عید میفهمیم حداقلش تا زمانی که درگیر درس و کاری نمیفهمی دیگه از عید 

اون موقع که پیر شدیمم نمیفهمی البته بستگی داره چه تعداد نوه و نتیجه و ندیده  داشته باشی چقدر جیبتو میزنن و باید عیدی بدی.

مدال خوش ترین  عید و تعطیلات رو تقدیم میکنم به عید سال 78 که من نبودم!

والا از بعدش هیچی نفهمیدم همیشه یکی مریض بود بخاطر اون یه نفر عید کوفت میشد ! یا مامان نبود یا بابا نبود 

من بودم و عزیز و باباجی که تو اون سن و سال اصلا حوصلشونو نداشتم ! مامان بابا و عید دیدنی میخواسنم!

بعدشم من موندمو پیک نوروزی و خاله ها و داییا دسته جمعی حلش کنیم ! 

بعدم که شدم راهنمایی پشت هم تلفات دادیم و انالله پشت هم. پیش سال و خرما خوردن و خونه موندن که بقیه بیان 

دبیرسنانم که کلا تعطیل یادم نمیاد اصن. 

مسافرتم میرفتیما نه عید بابام معتقد شلوغه عید ادم خونه بمونه حتی 13 بدر هم میگه جایی نریم به جاش 11 بدر یا 16 بدر بریم :/

مسافرت رفتنامون شد توی مدرسه و مسخره کردن معلما که بگه شما تو تابستون و تعطیلات عید وقت کم میارین جایی نمیرین که یک هفته مدرسه نمیای :/

خلاصه گند زدن تو عیدمون تو همه این سالا 

دوساله هرجا میرن اه و نله میکنن فاطمه بدبخت کنکور داره!!! هیجا نمیتونن برن 

ینی همون بند کفشاشونو گره زدم و دستشونو بستم و مقدور نیس واسشون عید دیدنی و مسافرت .

و بارها هرکی بهم گفت خانوادت اینو گفتن 

میگم برو به مامانم بگو 16 سال قبل کجا تشریف داشتی که الان دست وبالت بستس!!!

الان مشخصه من عصبیم ازین 9 روزی ک گذشت و هیچی نفهمیدم :/

خلاصه حسودیم میشه به هرکدومتون که عید دیدنی رفتین و عیدی گرفتین ! البته من نرفته عیدیمو گرفتم! هرچقدم اصرار کردم من بزرگ شدمو عیدی نمیخوام گفتن تا موقع ازدواج عیدی میدیم!

الان ینی اون موقع باید ابرو داری کنین بفهمه  چ فامیلای خوبی دارم میخوان عیدی ندن !!

خلاصه ترش حسودیم میشه رفتین مهمونی بخور بخور راه انداختین من دارم از نخوردن آب میشم ک:/

و خلاصه ترتر اگه رفتین مسافرت منو باخودتون نبردین قهرم!!

++شوخی مسخره ای که میگین سال نو شده!! نشده عاقا الان اسفند 97 هستیم هنوزم عید نیومده

++با مبهم یبار انگلیسی میحرفیم هرچی بلدیمو در حد توانمون هس یا شمالی موفق به عربیو و غیره نشدیم خلاصه کلی خندمون میگیره

++من یه روز از شدت خنده میمیرم هروقت مردم بدونین تقصیر مبهمه

++لذتی که تو حرف زدن با مبهم هست فک نکنم تو دوران نامزد بازی اونقد حال بده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هر چی کی بخوای هس باغِبان طراحی سوله | محاسبات سازه سوله با نرم افزار SAP2000 fizik1srttu آهنگ های روز الکران (روستای مرزی علیکران) Walter دانلود زیباترین اهنگ ها وبلاگ الهه عشق dlbazi