چالش صورتی 

1: مهربون ترین ؟ آلاء ،صورتی، بهار، آرام  ماجده

خیلی خیلی مهربونم بگم ؟ صخره :)

2:خوش اخلاق ترین:سولین،فائزه و روشنا و آنه , سمانه

3: باحال ترین : اقلیما، بهار 

4:خنگ ترین : چی بگم اخه؟! 

خنگ دوست داشتنی بگم ؟ مشترک :)

5:شوخ ترین : من با بهار و مبهم یه مدت خیلی حال میکردم کلی میخندیدیم :) ( مهسا هم هست که میخندونه مارو)

6: حرفاش قشنگه : سولینِ اقلیماِ آلاءِ 

میتونم بگم کی خیلی کمکم کرد اشتباه نکنم ؟ آلاء

7: خوش خنده خوش برخورد : بازهم اقلیما :) 

میتونم بگم خنده کیو خیلی دوست دارم ؟ ( مشترک)

8: جدی ترین : اینجا کسی جدی نیست هست؟! یکم جناب رحمانی ,و ,یکم جناب زیتون! خب دیگه آقایون که باید همینطور باشن من حرفی ندارم ! 

9: کتاب خون:فقط میدونم قُله کتابای زیادی داره و قراره به من هم بده و اینکه منم مثلِ صورتی میگم ,قُله:) حس میکنم تو دلی,(حیات) هم کتابخونه :) 

10: اهل قلم :گلاویژ،آسوکا،غزاله،  حریر بانو, آنیا  , آیه  ,مریم  (خورشیدشب),پارادوکس,جناب قدح , جناب زیتون ,جناب فیش, چارلی

11:کی خوب بلده راجب اوشون بنویسه ؟ این هم  بگم آنچه بر همگان عیان است چه حاجت به بیان است ! 

12:کی خوب بلده از جواب دادن در بره و بپیچونه ؟ این هم بگم آنچه برخود من عیان است چه حاجتیست برا همگان عیان باشد !

13:کی خیلی حرص میده؟  ازشون نمیگذرم اصن :/

++بعضیارو میشد چند بار هم گفت :)

++من دیگه دعوت نمیکنم از کسایی که نام بردم به احترام صورتی عزیز نوشتمش :) دخترک مهربون ما :)

+++آرام که غیرفعال و فائزه که دو دره کرده مارو و از ماجده هم خبر ندارم که ندارم .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کاشت طراحی ناخن با دستگاه در شیراز روانشناسی به زبان یک دانشجو ارشد آرایش ابرو فروشگاه ديجي کالا مارکت Outlook Support سئو و بهینه سازی گروه شیمی دالاهو رز شاپ کتاب بابای دارا بابای ندار فصل باران